Partners van Huisraadidee

/Partners van Huisraadidee
Partners van Huisraadidee 2017-01-25T23:24:48+00:00

Partners van Huisraadidee

Bedrijfsnaam Contactpersoon Plaats Telefoon E-mailadres Website
23 april Saskia van Rouveroy Eelde 06 15695056 info@23april.nl www.23april.nl
Altijd Gezel-Li Lisette van den Herik Rhoon 06 49816107 altijdgezelli@telfort.nl www.altijdgezelli.nl
Artstudio Just Me Margret van den Berg Sliedrecht 06 23269648 info@artstudio-justme.nl www.artstudio-justme.nl
Atelier Artemisia Karin Weening Arnhem 06 17848426 karindeschilder@hotmail.com www.atelier-artemisia.nl
Atelier Es&zo Esther van Doorn Snelrewaard 06 40859483 esther@atelier-esenzo.nl www.atelier-esenzo.nl
Basiclabel.nl Irene Ursem Zwaagdijk-Oost 06 46605647 irene.ursem@basiclabel.nl www.basiclabel.nl
Bij Bengelz Margreet Stegeman Broekland 06 10642664 www.bijbengelz.nl
By LM Linda Matena Swifterbant 06 19517320 bylm17@gmail.com www.mijnwebwinkel/winkel/by-lm
Cadeautje nodig Anique Eppinga Sneek 0515 423039 www.cadeautjenodig.nl
Doen en hebben Cootje Rijnsburger Veenendaal
Doen en Laten Saskia Wingens Eijsden 06 21924175 info@doenenlateneijsden.nl www.doenenlateneijsden.nl
Droomwolk Sabrina Coenen Utrecht 06 41275259 info@droomwolk.com www.fb.com/Droomwolk
Floor&Fiene Nathalie Vreeburg Hoofddorp 06 10979955 www.floorfiene.nl
Galerie Lucie Lucie Beck Breukelen 06 24902716 info@galerie-lucie.nl www.galerie-lucie.nl
Gezellig Plakken Desiree van Geffen Hoogeloon
Hieperdepiep kinderfeestjes &Zo Thea Vernooij Houten 030 2108112 thea@hieperdepiep-feest.nl www.hieperdepiep-feest.nl
Hip-hergebruik Cindy van Eekeren Bergen op Zoom 06 20820605 info@hip-hergebruik.nl www.hip-hergebruik.nl
Hippestippe Petra Barnhoorn Katwijk 06 22164233 info@hippestippe.nl www.hippestippe.nl
Home Made By Esther Frediani Amersfoort 06 23925888 contact@homemadeby.net www.homemadeby.net
Ki Kraft Marjolein Kraft Wognum 06 23280717 info@kikraft.nl www.kikraft.nl
Kinderwinkel O’Livia Carla Hardegarijp 0511 477030 www.o-livia.nl
Knutselatelier Mia Stokman Diepenveen 0570 592585 miastokman@planet.nl www.knutselatelier.nl
Liela Creaties Laura Boonaerts Erp 06 53725361 lauraboonaerts@me.com www.lielacreaties.nl
Mooi Ruitje Nicole Franken Moergestel 06 53677739 info@mooi-ruitje.nl www.mooi-ruitje.nl
Mosira Greet Rijsdijk Rijswijk 06 33586912 info@mosira.nl www.mosira.nl
Mozaïekatelier Annet Jacobs Annet Jacobs Groesbeek 024 3973446 www.mozaiek-atelier.nl
Neeltje Enzo Ireen de Jager Bathmen 06 36179658 neeltje.sieraden@gmail.com www.neeltjeenzo.nl
Pimpanel Els Vereecke Genk – België 0479 431205 welkom@pimpanel.be www.pimpanel.be
Plakhok Inge van den Brink Herveld www.facebook.com/Het-Plakhok
Prettig prutsen Anika Boerma Zeewolde 06 20959811 anika@prettigprutsen.nl www.prettigprutsen.nl
Renske Mollink Renske Mollink Luttenberg 06 22919899 info@renskemollink.nl www.renskemollink.nl
Rotterdam Styling Peggy 06 44044930 verkooprotterdamstyling@upcmail.nl www.rotterdamstyling.nl
Sloppop Yeah Liesbeth Disbergen Winschoten 06 50581454 info@sloppop.nl www.sloppop.nl
Speciaalvoorjougemaakt.nl Alberdien te Nijenhuis Lelystad 06 41648952 info@speciaalvoorjougemaakt.nl www.speciaalvoorjougemaakt.nl
Van Hot naar Hergebruik Marjan Logtenberg Zutphen 06 28429992 info@vanhotnaarhergebruik.nl www.vanhotnaarhergebruik.nl
Vrolijke Frutsels Esther Dekker Arnhem 06 41327392 vrolijke-frutsels@hotmail.nl www.vrolijkefrustels.nl
Your Zoap Karin Hagen de Ruiter Almere 06 43256883 info@yourzoap.nl www.yourzoap.nl
Wilma Benjamins Den Dungen 06 22075885 albert-wilma@home.nl